JAK OBJEDNAT

Vyberte si z Nabídky kulichů ten, který se Vám líbí, případně si navrhněte svůj (vzor, barvy, bambule). Vybrané zboží napište do e-mailu, připojte svoje celé jméno, adresu (fakturační a doručovací - pokud jsou shodné, pište jen jednu), kontakt a způsob úhrady (převodem na účet / dobírka) a vše odešlete na náš e-mail kulichy@2pkulichy.cz, do předmětu dejte "Objednávka kulichy". Obratem Vás budeme kontaktovat a potvrdíme přijetí objednávky. Další informace o průběhu objednávky naleznete v Obchodních podmínkách.

NÁVRH VLASTNÍHO KULICHU

Chcete-li zhotovit kulich na míru dle Vašich přání, kontaktujte nás na e-mailu kulichy@2pkulichy.cz. Do předmětu uveďte "Objednávka - návrh kulichu" a do samotného textu napište Vaši představu - vzor, barvy, bambule... případně i velikost (viz níže). Budeme Vás kontaktovat na upřesnění Vašeho požadavku a zároveň dohodneme termín odeslání. Cena za vlastní návrh je stejná jako u Nabízených kulichů, ale v závislosti na složitosti požadavku se může změnit. O všem Vás budeme včas informovat a dojednáme finální podobu objednávky.

Nevíte-li si rady, jaký tvar nebo barvy zvolit, podívejte se na článek Jaký kulich my bude slušet?, ve kterém je popsáno k jakému typu obličeje se hodí jaký kulich.

VELIKOST ČEPIC

Všechny kulichy jsou vyráběny ve velikosti cca 54 - 58 cm. Tu lze upravit dle Vašeho požadavku, stačí, když k objednávce připíšete požadovanou velikost (Nejsnáze si obvod hlavy změříte krejčovským metrem. Měřte vždy kolem hlavy přes uši!). Kulichy uvedené v sekci Nabídka kulichů jsou ve standardní velikosti 54 - 58 cm, pokud si přejete dodat některý z těchto kulichů v jiné velikosti, napište do e-mailu jako předmět "Objednávka - návrh kulichu" a do textu druh zboží (název čepice) a požadovanou velikost (kulich Vám bude vyroben na míru a spadá tedy do kategorie "Návrh vlastního kulichu"). Ze začátku se Vám bude zdát čepice trochu těsná, ale po krátkém nošení se povolí akorát na Vaši hlavu.

PÉČE O ČEPICE

Příze je velmi náchylný materiál. Pokud budete kulich často prát, může Vám rychle zplstnatět, ztratit svůj tvar či se zmenšit. Je důležité dbát na správnou údržbu a čepici prát pouze pokud je opravdu špinavá. Doporučujeme naše kulichy prát výhradně v ruce ve vlažné vodě (max. 30°) s přípravky určenými pro vlnu či jemné prádlo. Při praní čepici nijak nevytahávejte ani nedrhněte. Po vyprání z čepice šetrně vymačkejte vodu, v žádném případě čepici neždímejte kroucením apod. Opatrně čepici vytvarujte a položte na ručník, na kterém ji nechte volně uschnout. Vždy sušte mimo přímé zdroje tepla. Nesušte na sluníčku. Kulich nikdy nevěšte! Čepici nežehlete! Před praním je vhodné odepnout bambuli a prát čepici samostatně bez bambule.

Aby Váš kulíšek zůstal v co nejlepším stavu co nejdéle, je důležité dodržovat tyto body:

  • perte kulich jen v nutných případech
  • perte ho v ruce s použitím speciálních přípravků pro vlnu či jemné prádlo
  • sušte vždy položený (ideálně na ručníku)